שירותי התוכן של One Text

כל אדם המעוניין להרים אתר אינטרנט מוצלח שואל את עצמו את אותה שאלה בסיסית: "במה צריך להתמקד ולהשקיע על-מנת להצליח עם האתר?"; ישנם כאלה שמצאו את התשובה לשאלה זו כאחת הקשורה לנתונים ופרטים טכניים של האתר – צורת התכנות והמערכת עליו הוא מבוסס, צורת ומקצועיות העיצוב, בחירת שם המתחם, מהירות הגלישה ועוד אין ספור פרטים נוספים שעל חשיבותם אין עוררין. עם זאת, האמת היא אחת וברורה – המוצר הבסיסי ביותר שאתר אינטרנט צריך לספק הוא תוכן בעל ערך מוסף לקוראים ולגולשים. אין לזלזל בחשיבותם של נושאים כמו עיצוב, תכנות ושאר ירקות בכל האמור לאתרי אינטרנט, אך יש לשים לב בכל זאת היכן הצורך להשקיע את מרב המאמצים והתקציב; היכן ישנה חשיבות לתת את המאמץ הנוסף על-מנת לקבל משהו מוצלח וייחודי באמת. התוכן הוא הדלק של אתר האינטרנט והוא זה שמניע את הגולשים לחזור אליו פעם אחר פעם, לקבל ולטעום עוד ממנו. קשה להאמין שגולש יחזור לבקר באתר אינטרנט מסוים כיוון שאהב את המערכת עליו הוא יושב או מידת הייחודיות של הלוגו, אך כאשר מדובר על תוכן – מקבלים מגנט של גולשים ותנועה לאתר. במידה ונבין את חשיבותו וערכו של התוכן עבור אתר האינטרנט שלנו, נוכל לבנות גם אחד מוצלח. במידה ונשקיע עבור הגולשים שלנו בתכנים שאנו מפרסמים עבורם, אוטומטית נקודם היטב במנועי החיפוש, ונקבל תנועה נכבדת של כניסות אשר תניב את המכירות או תממש את המטרות שלשמן האתר הוקם. כאשר מבינים את חשיבותו של התוכן, עולם שלם של יעדים ומטרות אליהם נרצה להגיע נפרס בפנינו, כיוון שתוכן אפשר לכתוב בכמויות אין סופיות וככל שנגיע וניגע ביותר נושאים ונספק אותם לגולשים באמצעות האתר – כך נגדיל גם את מידת איכותו וחשיבותו של האתר שלנו עבורם.

כתיבת מאמרים על-ידי איש מקצוע – כי לא כל אחד יכול

לא סתם אמר ביל גייטס: "התוכן הוא המלך" – אם שאר הפרטים עליהם מבוסס האתר הם פשוטי העם ומשפחת המלוכה, הרי שהתוכן עומד מעל כולם וחשיבותו היא הגדולה ביותר. כמו שמלך אינו יכול להיות מלך אילולא יוכן לכך, גם התוכן צריך להיכתב בידי ידיים מקצועיות לחלוטין אשר יודעת בדיוק כיצד להעביר את המשמעות של המילים והתכנים אל הגולשים. כל אחד מסוגל לכתוב צירוף מילים מסוים ולהכריז על עצמו שהוא "כתב תוכן" או "כתב מאמרים", אך דמיונות ומציאות לחוד. על-מנת להיות מסוגל לכתוב תכנים ברמה גבוהה הכותב יידרש להיות בעל כישורים הרבה יותר משמעותיים מעברית בסיסית. מדובר על היכולת להצליח להעביר מסרים ומשמעות במילים פשוטות, אך ברורות. מדובר על היכולת להתנסח בצורה כל כך יפה וטבעית כך שכמה אישיויות שונות לחלוטין במהותן תצלחנה להתחבר אל המילים כל אחת מהמקום בו היא נמצאת. מדובר על היכולת לשלב סגנונות כתיבה שונים המותאמים לפי דרישות הלקוח. מדובר ביכולת להכניס רגשות בתוך הכתיבה. וכן, מדובר גם ביכולת לשלוט בשפה העברית – כתיבה נטולת שגיאות כתיב, פיסוק נכון, חלוקה של תוכן לפי נושאים, בניית כותרים ותתי כותרות, בניית משפטים ארוכים לצד משפטים קצרים ועוד אין ספור תכונות ויכולות הנמדדות בשעה שאדם יושב לכתוב.

לא כל אחד התברך ביכולות הנהדרות והמיוחדות הללו ובדיוק בשל כך הוקמה חברת One Text – 

על-מנת לאפשר לאדם שאין לו את הזמן או היכולת לשבת ולמלא את אתרו בתוכן או לפרסם מאמרים שיסייעו בקידום האתר שלו – להצליח לנהל אתר אינטרנט מצליח.

חברת One Text מספק שירותי כתיבת מאמרים (מאמרי עומק ומאמרי SEO כאחד) ותוכן שיווקי לאתרי אינטרנט – לביצוע הזמנה, בירור פרטים ומחירים ושלל פרטים נוספים –

שלחו לנו אימייל: contact@onetext.co.il

לקבלת דרכון בקלות

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים