כתיבת תוכן – כל מה שרצית לדעת ולא העזת לשאול 🙂

כתיבת תוכן איכותית ומקצועית לאתר אינטרנט יכולה לעשות את ההבדל בין עוד אתר אחד מאלפים רבים שקבורים אי שם ברשת במקרה הטוב עם גולשים שמגיעים אליו בדרכים שונות אך עוזבים אותו תוך שניות, ובמקרה הפחות טוב ללא מבקרים בכלל או עם כמות מעטה מאוד של מבקרים, ובין אתר אינטרנט שגורם למנועי החיפוש למשוך אליו גולשים ספציפיים, גולשים אשר יתרשמו מהרמה המקצועית של האתר ותחום העיסוק שלו ובסופו של דבר יבצעו פעולה כלשהיא ויהפכו ללקוחות או גולשים קבועים. [מילוי טופס יצירת קשר, הרשמה לרשימת תפוצה וכו'] כתיבת תוכן מקצועית הופכת את האתר לכזה.

כתיבת תוכן – שכנע את הגולשים שאתה הטוב ביותר בתחומך!

הצלחת להביא גולשים לאתר שלך? מצויין! אבל העבודה רק התחילה. מחקרי אינטרנט רבים מדברים על זמן שהייה של גולשים לאחר שנכנסו לאתר מסויים שברוב המקרים לא עוברת את ה – 8 שניות. לגולשים אין סבלנות והם עוברים בין אתרים במהירות גבוהה, ופה נכנסת כתיבת תוכן איכותית ומקצועית כזו שתתפוס את הגולש בשניות קריטיות אלו ותגרום לו להמשיך ולקרוא ולגלוש בעמודים נוספים. כתיבת תוכן סתם לשם יצירת התוכן לא תשיג שום מטרה, חבל על ההשקעה!

כתיבת תוכן – החמצן של מנועי החיפוש

מנועי החיפוש ובראשם גוגל קוראים תוכן. נקודה. לא תמונות, לא סרטונים, ולא שום קובץ אחר שאינו "תוכן חי". זהו צינור החמצן שלהם וממנו הם שואבים את המידע הרלוונטי לגולש. ולכן, כתיבת תוכן מעבר לכך שהיא חייבת להיות כתיבה מעניינת שתשאיר את הגולש כמה שיותר זמן באתר ותגרום לו לבצע פעולה כלשהיא חייבת להיות גם מותאמת לדרישות מנועי החיפוש או נכון יותר לומר לטכנולוגיה בה הם משתמשים על מנת לאתר עמוד מסויים ממליוני עמודי אינטרנט שקיימים. כתיבת תוכן שאינה עומדת בדרישות אלו, גם אם תהיה בעלת ערך מוסף רב לגולש לא תגרום למנועי החיפוש לאתר את העמוד.

כתיבת תוכן – רק אצל המומחים!

נכון, קראת עד לפה רק בשביל להגיע לשורת המחץ – אנחנו המקצוענים בתחום! כתיבת תוכן באיזה נושא? כל נושא! תיירות, רפואה, קוסמטיקה, פיננסיים, שיווק, עיצוב פנים, וכל נושא אחר שעולה בדעתך. אנו ב – One Text מעסיקים כותבים מוכשרים שכותבים במגוון נושאים ומאות הלקוחות שכתבנו עבורם יעידו על רמה גבוהה, איכות, עמידה בזמנים ובסה"כ = לקוחות מרוצים. כתיבת תוכן ב – One Text היא לא רק הכתיבה עצמה, אלא שירות לקוחות מצויין. לא פחות מזה.

רוצה גם אתה להיות אחד מלקוחותינו המרוצים? אולי סתם ייעוץ חינם? גם אנחנו רוצים אותך! אתה הפרנסה שלנו ונעשה הרבה בשביל שתחזור אלינו שוב ושוב!

לקבלת דרכון בקלות

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים